• Korale z bursztynu – nadal modne?

  Prawdziwym skarbem polskiego morza jest bursztyn. W latach osiemdziesiątych ogromną popularnością cieszyły się wykonane z niego korale. Potem zostały zapomniane – kojarzyły się nam z babcinymi stylizacjami i czymś, co nie przystoi nowoczesnej kobiecie. Dzisiaj jednak moda na nie wraca. Każda kobieta, która chce być modna i jednocześnie zależy jej na tym, aby prezentować się świetnie, powinna mieć w swojej szkatułce wykonane z bursztynu korale.

  Polski bursztyn charakteryzują się wielością kształtów, kolorów i odcieni. Niemniej jednak wykonane z tego miodowego kruszcu korale doskonale prezentują się bez względu na rodzaj sylwetki, kolor włosów i oczu oraz odcień cery. Bursztyn to idealna biżuteria na jesień. Doskonale komponuje się z tą jakże kolorową i pełną złotych odcieni porą roku.

  z3Korale z bursztynu noszone są dzisiaj przez kobiety w bardzo różnym wieku. Sięgają po nie panie starsze, te w średnim wieku, jak i kobiety naprawdę młode. Doskonale prezentuje się on na ciemnych ubraniach, które wyraźnie eksponują jego urok.

  Warto korale z bursztynu zakładać na przykład do czarnego golfu oraz klasycznej marynarki. Tworzy się w ten sposób niezwykły look, który doskonale sprawdza się zarówno na oficjalnych spotkaniach, jak i wyjściach mniej formalnych. Korale z bursztynu nosić mogą kobiety biznesu, jak i panie, które wybierają się właśnie na niezobowiązującą kolację ze znajomymi.

  Bursztyn to kamień niezwykłej urody. Jego miodowa barwa pięknie wygląda zarówno na materiale, jak i gołym ciele. Dzięki temu można taką biżuterię nosić zarówno do wydekoltowanych letnich sukienek, jak i wspomnianych już golfów. Zawsze uzyska się przy tym zachwycający efekt.

  Korale z bursztynu są dzisiaj doceniane przez wszystkich projektantów mody. Coraz częściej sięgają oni właśnie po bursztyn, który dostrzec można na pokazach najnowszych kolekcji. Dzisiaj korale z bursztynu są bez wątpienia tym rodzajem biżuterii, który powinien znaleźć się w szkatułce każdej kobiety, która chce uchodzić za modną. Bursztyn jest dziś trudny do zastąpienia.

  Categories: biżuteria

  Tagi: , ,

  Comments are currently closed.